Z Wieprzowiną Za Pan Brat / Projekt Sfinansowano z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego

Związek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników realizuje zadanie pt. "Z Wieprzowiną za Pan Brat", sfinansowny z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego. Celem kampanii jest edukacja pod względem kształtowania właściwych nawyków żywieniowych, które mają wpływ na zdrowie, w szczególności młodego pokolenia.

Dzięki zamierzonym działaniom chcemy pokazać uczestnikom warsztatów, jak ważną rolę w żywieniu człowieka pełni mięso wieprzowe, które jest źródłem nie tylko niepowtarzalnych walorów smakowych, ale także wielu wartości odżywczych. Wskazujemy również na jego obecność w diecie i kuchni polskiej.

Kampania kierowana jest głównie do młodego pokolenia (uczestników kolonii letnich), jako najbardziej chłonnego informacji. Pokazujemy, że w świadomości młodych ludzi można ciekawie ukształtować i utrwalić pozytywny obraz polskiego producenta, polskich produktów, a przede wszystkim mięsa wieprzowego i jego przetworów. Celem strategicznym jest wzmocnienie świadomości konsumenckiej, iż polskie produkty są doskonałej jakości.

W ramach realizacji zadania łączymy naukę z zabawą, przeprowadzamy gry oraz konkursy tematyczne, a na zakończenie każdego ze spotkań odbywa się degustacja przetworów z mięsa wieprzowego (karkówek, kiełbasek z grilla lub innych przetworów), co znacznie podnosi atrakcyjność zajęć i przedstawia ciekawe pomysły na wykorzystanie mięsa wieprzowego w procesie przygotowywania dań. Wszystkim uczestnikom wręczane są również pamiątkowe gadżety związane z mięsem wieprzowym.

Zadanie sfinansowano z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego.

Poniżej znajdują się linki do fotorelacji z poszczególnych warsztatów:

1. http://www.zzcnmr.pl/content/wieprzowina-warsztat-i

2. http://www.zzcnmr.pl/content/wieprzowina-warsztat-ii

3. http://www.zzcnmr.pl/content/wieprzowina-warsztat-iii

4. http://www.zzcnmr.pl/content/wieprzowina-warsztat-iv

5. http://www.zzcnmr.pl/content/wieprzowina-warsztat-v

6.http://www.zzcnmr.pl/content/wieprzowina-warsztat-vi

Fotorelacje znajdują się również na naszej stronie na Facebooku:

https://www.facebook.com/Z-Wieprzowin%C4%85-za-Pan-Brat-1304864156314993/?modal=admin_todo_tour

Poniżej natomiast wybrane zdjęcia z dotychczas odbytych warsztatów na koloniach letnich: